top of page

Náš tým

#WeAreMarbes

Za značkou Marbes jsou především lidé. Zhruba stovka odborníků, nejvíce analytici, konzultanti a programátoři. Specifikem společnosti Marbes je důraz na podporu a pomoc zákazníkům, i proto je velká část firmy orientována na služby technické podpory a rozvoje aplikací.

IMG_6555_web.png

Vedení společnosti

IMG_6389_Petr.jpg

Ing. Petr Vybíral

Výkonný a finanční ředitel, majitel společnosti

v Marbes
od 1993

Kdo jsem: Ředitel. Výkonný. Finanční.  

 

Co dělám rád: Základním faktorem úspěchu naší společnosti jsou jednoznačně její lidé. ​Snažím se zachovat určitou rovnováhu mezi potřebami firmy a spolupracovníků. Jsem pyšný na to, že více než polovina lidí je u nás přes 10 let. To je fenomén, na kterém pořád pracujeme… 

 

S čím Vám mohu pomoci: Mojí pracovní náplní je personalistika a finance Marbesu. Snažím se vycházet vstříc potřebám zaměstnanců, náš program benefitů je jeden z nejzajímavějších na trhu. Druhou agendou jsou finance, včetně obchodní podpory kolegů. Jedna z předností Marbesu je, že klientům umíme poradit i pomoci s financováním, včetně dotačního poradenství. 

 

Co je pro mě důležité: Lidé. Zaměstnanci i zákazníci.  

IMG_6399_edit_web.jpg

Ing. Pavel Hádek

Technický ředitel, majitel společnosti

v Marbes
od 1993

Kdo jsem: Technický ředitel? Ve firmě zodpovídám za technické vlastnosti všech našich systémů.   

 

Co dělám rád: Ve skupině MARBES jsem přes 20 let a celou tu dobu se věnuji systémům pro naše zákazníky.
Baví mě zlepšovat vlastnosti našich produktů, reagovat na legislativní výzvy, zjednodušovat agendy. 

 

S čím Vám mohu pomoci: Elektronizujete nějakou agendu? Chcete zjednodušit nebo zlevnit provoz informačního systému? Společně můžeme naplánovat postup, rozebrat rozhraní, zkalkulovat náklady. 

 

Co je pro mě důležité: Když odvedeme dobrou práci. Je jedno kde. Ve vývoji, v testování, v malém nápadu, který vyřeší zákazníkův problém. 

IMG_6413_edit_web.jpg

Ing. Miroslav Dvořák

Obchodní ředitel, majitel společnosti

v Marbes
od 2001

Kdo jsem: Moje pracovní zkušenosti předurčují to, že mám na starosti vše kolem našich klientů. Smlouvy, vztahy i podpůrné aktivity marketingu.

 

Co dělám rád: Ve firmě vedu obchod, stanovuji obchodní cíle, produktovou strategii, snažíme se kolegům ve vývoji přinášet podněty od zákazníků. 

 

S čím Vám mohu pomoci: Rozvoj obchodní příležitosti, hledání řešení, ve firmě si umíme poradit i s náročnějším výběrovým řízením. 

 

Co je pro mě důležité: Spokojený zákazník. Vím, že tam, kde jednou uspějeme, se můžeme vždy vrátit.. 

Vedoucí organizačních jednotek

IMG_6452_edit_web.jpg

Ing. František Boček

Ředitel podpory

v Marbes
od 2007

Kdo jsem: Mám na starosti podporu u našich zákazníků. Myslím, že Marbes má na českém trhu velmi dobrou pověst právě pro to, že se snaží o zákazníky pečovat.  

 

Co dělám rád: Mým týmem jsou servisní manažeři, odborní a techničtí konzultanti. Sladit celý tým, aby fungoval tak jak má, ke spokojenosti zákazníků i vedení firmy, je úkol 24/7. Můj tým se stará o zákazníky a já primárně o svůj tým a to mě baví. 

 

S čím Vám mohu pomoci: Pokud jste čerství zaměstnanci Marbesu, přijďte za mnou s čímkoliv. Pomůžu Vám s orientací ve firmě, řeknu Vám na koho se můžete obrátit s dílčími věcmi, určitě Vám řeknu datum nejbližšího marbesáckého setkání v hospodě nebo datum nadcházejícího cyklovýletu.  

 

Co je pro mě důležité: Řešit malé i velké problémy v klidu. 

IMG_6420_edit_web.jpg

Ing. Václav Mařík

Vedoucí vývoje

v Marbes
od 2004

Kdo jsem: Vedu vývoj. V týmu vývoje si udržujeme pozitivní a tvůrčí náladu. Snažíme se rozvíjet naše znalosti. Hledáme na trhu nové technologie, které adaptujeme a vylepšujeme. Úzce spolupracujeme s konzultanty a obchodem, nejsme a nechceme být osamělý ostrov vývoje ve firmě.     

 

Co dělám rád: Dáváme příležitost mladým vývojářům, spolupracujeme s IT školami v Plzni. 

 

S čím Vám mohu pomoci: Máte zájem pracovat ve vývoji nebo v analýze? Pošlete nám Vaše CV a přijďte nás vyzpovídat… 

 

Co je pro mě důležité: Budování nekonfliktního zázemí firmy, kde se problémy řeší s nasazením a bez nervů.  

IMG_6437_edit_web.jpg

Ing. Petr Soukup

Vedoucí realizace

v Marbes
od 2008

Kdo jsem: Do firmy jsem nastoupil na pozici Vedoucí Realizace, na které pracuji dodnes.  Nejsem informatik a nastupoval jsem jako manažer a „znalec veřejné správy“ s cílem vytvořit samostatnou jednotku Realizace, vedle kolegů z Podpory a Vývoje, a včlenit do procesů firmy druhou úroveň řízení firmy.   

 

Co dělám rád: Všechno. Doslova. Mimo vedení týmu realizace některé projekty sám řídím, někdy připravuji marketingové a teambuildingové akce, obchoduji a podílím se na vývoji nových řešení. Za dobu spolupráce s Marbes jsem se potkal se spoustou nových, zajímavých lidí - kolegů, zákazníků, partnerů a doufám, že jich bude ještě hodně.

 

S čím Vám mohu pomoci: S projektem. S jeho přípravou, kalkulací pracnosti, integračními vazbami a výběrem toho správného řešení.  

 

Co je pro mě důležité: Chvíle, kdy předáváme dokončený projekt z realizace servisnímu manažerovi, který má na starosti zákazníka. Pocit, že jsme vše udělali, jak jsme měli. Na 100 %.

IMG_6471_edit_web.jpg

Ing. Josef Svoboda

Vedoucí vývoje

v Marbes
od 2002

Kdo jsem: Do Marbesu jsem nastoupil v roce 2002 na pozici konzultanta. Ze začátku jsem měl na starost všechny činnosti, od programování až po konfigurace a testování. Později jsem se začal více soustředit na analytické činnosti a navrhovat řešení. V Marbesu bylo více vývojových týmů, které se začaly slučovat do velkého vývojového týmu, který se staral o všechny produkty. Já se stal jeho vedoucím, kterým jsem doteď. 

 

Co dělám rád: Jsem rád, že se denně můžu potkávat se spoustou inspirativních lidí, kteří tvoří skvělý kolektiv. Práce tu není stereotypní, protože svět technologií se neustále mění.

 

S čím Vám mohu pomoci: S aklimatizací v Marbesu. Řešíme problémy za pochodu, stejně jako plánovitě.
Snažíme se o efektivitu.  

 

Co je pro mě důležité: Zkoušet dělat věci jinak a lépe, odolávat stereotypu a být spokojený se svou prací.

home_banner_kariera.png

Staň se součástí našeho týmu

Novinky

bottom of page