Pomáháme plnit Vaše strategické cíle
v oblasti informačních systémů
Poskytujeme široké spektrum vzdělávacích
programů, eLearningových a odborných kurzů
Vyhovíme Vašim potřebám
v oblasti informačních systémů
Disponujeme zkušeným týmem analytiků,
konzultantů a programátorů

Podpisový portál (elektronická podpisová kniha)

Společnost MARBES CONSULTING s.r.o. pro rok 2019 připravila nové řešení k podpisu a pečetění elektronických dokumentů. Podpisový portál je jednoduchou, ale promyšlenou webovou aplikací, která umožňuje rychlé úkony tvorby, editace a podpisu elektronických dokumentů ve formátu PDF.

Zkušenosti z projektů nového standardu spisové služby v posledních několika málo měsíců ukázaly, že organizace veřejné správy postrádají multiplatformní nástroj pro efektivní elektronické podepisování dokumentů.

Společnost MARBES CONSULING s.r.o. tak připravila řešení, které navazuje na další komponenty správy dokumentů, především pak umožňuje přehlednou přípravu a samotné podepisování jednoho či více dokumentů. Podpisový portál je připraven tak, aby vyhověl běžnému rozdělení rolí v procesu podpisu, tedy přípravě a kontrole správnosti dokumentu určeného k podpisu a v druhém kroku rychlému podpisu jednoho či více dokumentů najednou.

Podpisový portál soustředí je schopen přijímat dokumenty dalších systémů a po procesu podpisuje je automaticky vracet do zdrojové aplikace. Stává se tak zásadním nástrojem pro podepisování elektronickými prostředky v celé organizaci.

Portál je aktuálně nasazený v rámci Západočeské univerzity. Dále jsou připravovány projekty pro mnohé další zákazníky. Pokud Vás možnost rychlého elektronického podpisu zaujala, obraťte se prosím na speciality obchodu – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..