Pomáháme plnit Vaše strategické cíle
v oblasti informačních systémů
Poskytujeme široké spektrum vzdělávacích
programů, eLearningových a odborných kurzů
Vyhovíme Vašim potřebám
v oblasti informačních systémů
Disponujeme zkušeným týmem analytiků,
konzultantů a programátorů

Kariéra

Jsme stabilní česká softwarová a konzultační společnost o přibližně 100 zaměstnancích se sídlem v Plzni a pobočkami v Praze a Brně. Vyvíjíme software pro státní správu a samosprávu (agendové systémy, registry, ...) i pro komerční subjekty.

Nabízíme neformální firemní prostředí, volnou pracovní dobu (s možností home office), možnost dalšího vzdělávání, pravidelné firemní snídaně, počítač a mobilní telefon dle vlastního výběru s možností použití pro soukromé účely. Nabízíme další zaměstnanecké benefity, např. delší dovolenou, penzijní připojištění, příspěvky na sportovní aktivity a další.

Informace pro studenty, brigády nebo praxe

Studujete informatiku? Chcete se dostat do kontaktu s reálnou prací? A případně si i něco vydělat? Zkuste u nás získat brigádu, absolvovat praxi nebo rovnou s námi pojďte spolupracovat na částečný úvazek. Pošlete nám životopis a nastartujte Vaši kariéru u Marbes consulting.

Kariéra

Vyplněním a odesláním formuláře vyjadřuji svůj souhlas se zpracováním svých osobních údajů společností MARBES CONSULTING s.r.o., IČ: 25212079, se sídlem Brojova 2113/16, 326 00 Plzeň (dále "Společnost").

Souhlasím, aby tyto údaje byly v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 shromažďovány, zpracovávány a uchovávány Společností, a to pro účely realizace výběrového řízení a po dobu nutnou pro výběrové řízení včetně dodatečného výběru pro případ, že vybraný uchazeč nenastoupí anebo pracovní poměr ukončí ve zkušební době.