Pomáháme plnit Vaše strategické cíle
v oblasti informačních systémů
Poskytujeme široké spektrum vzdělávacích
programů, eLearningových a odborných kurzů
Vyhovíme Vašim potřebám
v oblasti informačních systémů
Disponujeme zkušeným týmem analytiků,
konzultantů a programátorů

Zúčastníme se

Můžete se s námi potkat na různých seminářích a konferencích.

Navštivte náš stánek na 25. ročníku Veletrhu pracovních příležitostí při ZČU v Plzni. Přijďte za námi ve středu 25. března mezi 10. a 16. hodinou do kampusu ZČU v Plzni na Borech, setkejte se se zástupci naší společnosti a zapojte se do soutěže o zajímavé ceny.

Těšíme se na viděnou!

Již tradičně najdete naši společnost, jako jednoho z vystavovatelů, na konferenci Internet ve státní správě a samosprávě v Hradci Králové. Letošní již 23. ročník se uskuteční ve dnech 20. - 21. dubna. Rádi Vás přivítáme u našeho stánku v prvním patře Kongresového centra Aldis. Zástupci obchodního týmu budou po oba dny připraveni zodpovědět Vaše dotazy ohledně našich řešení.

Těšíme se na viděnou!

Ve dnech 13. a 14. května letošního roku proběhne na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně další ročník konference Projektový Management tentokráte na téma „JA vs. MY“.  Letos, stejně jako v předchozích letech, bude naše společnost hrdým partnerem této zajímavé a vysoce prestižní konference. 

Rádi Vás přivítáme na přednášce zástupce naší společnosti na téma Moderní vzdělávání zaměstnanců.

Více o konferenci včetně programu naleznete zde.

Již tradičně se zúčastníme semináře Rok informatiky, který se letos uskuteční v jihočeském Táboře. V rámci odpoledního programu 4. 6. 2020 si budete moci vyslechnout prezentaci zástupce naší společnosti.

Těšíme se na viděnou!

Rádi se s Vámi potkáme na konferenci e-government 20:10, která proběhne 8. a 9. září v Mikulově. Po oba dva dny Vám budou k dispozici zástupci naší společnosti.

Těšíme se na shledanou.