Czech English

Marbes NEWS

Abychom našim stávajícím či potenciálním zákazníkům dokázali vycházet ještě více vstříc a informovali je s předstihem o našich aktivitách, ať už v oblasti rozvoje našich produktů či plánovaných akcí, rozhodli jsme se na základě dnešních trendů vydávat firemní časopis Marbes NEWS. Jak již nadpis časopisu napovídá, můžete od nás očekávat veškeré informace o tom, co připravujeme, chystáme, realizujeme, jaké plánujeme novinky v našich produktech či řešeních a mnohé další zajímavosti, o kterých byste určitě měli vědět.

Vzhledem k tomu, že Marbes NEWS je určen právě Vám, budeme velice rádi, pokud se k našemu časopisu vyjádříte a napíšete nám, co byste v takovém časopisu uvítali, očekávali nebo co Vám tam ještě chybí. Vaše náměty a názory nám prosím posílejte na emailovou adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript." target="_blank" title="[GMCP] Compose a new mail to Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript." rel="noreferrer">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Děkujeme.


7. číslo (duben 2014) 6. číslo (říjen 2013) 5. číslo (duben 2013) 4. číslo (září 2012) 3. číslo (březen 2012) 2. číslo (září 2011) 1. číslo (duben 2011)