Pomáháme plnit Vaše strategické cíle
v oblasti informačních systémů
Poskytujeme široké spektrum vzdělávacích
programů, eLearningových a odborných kurzů
Vyhovíme Vašim potřebám
v oblasti informačních systémů
Disponujeme zkušeným týmem analytiků,
konzultantů a programátorů

Novinky

Vážení partneři, zákazníci, s hrdostí si vám dovolujme oznámit, že jsme oslavili 20 let od vzniku společnosti MARBES CONSULTING s. r. o., která byla dne 15. července 1997 oficiálně zapsána do Obchodního rejstříku České republiky. Za tuto dobu jsme se i díky vám vypracovali v jednu z největších IT firem v ČR, jenž poskytuje široké spektrum svých služeb a softwarových řešení do segmentu veřejné správy a komerčního sektoru. Získali jsme mnoho zkušeností, které se snažíme s vašimi podnětnými a inovativními nápady zohledňovat v našich informačních systémech tak, abychom vám usnadnili a zefektivnili vaši každodenní pracovní náplň.

Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na další společnou spolupráci.

Marbes consulting - váš spolehlivý partner v oblasti informačních technologií

 

  Marbes slaví 20 let!

Ve dnech 20. – 21.9. v hotelu Benica Benešov připravujeme dvoudenní odborný seminář, který je zaměřen na legislativní, metodickou a praktickou část práce uživatelů systému MS Dynamics NAV 2017. Akce je určena jak zkušeným uživatelům, kterým poslouží pro seznámení s novinkami a doporučenými pracovními postupy, tak i nováčkům, kterým tento formát vzdělávací akce poslouží jako průvodce a inspirace pro jejich další práci.

Vážení zákazníci, připravujeme upgrade a aktualizaci e-learningového kurzu Usnesení. Cílem tohoto e-learningového kurzu je seznámení se samostatným modulem PROXIO, který nabízí přehledné vytváření a správu návrhů usnesení, jednání, úkolů a finálních usnesení.

Termín konání kurzu bude včas uveřejněný, sledujte naše webové stránky.

 

PROXIO Usnesení

Vážení zákazníci, připravujeme upgrade a aktualizaci oblíbeného e-Learningového kurzu Správní delikty. Jedná se o specializovanou administrativní agendu aplikace Agendio, která je součástí integrovaného řešení PROXIO a pokrývá oblast přestupků a jiných správních deliktů. Tento kurz je zároveň akreditován a umožňuje poskytovat vzdělávání v souladu se vzdělávacím programem akreditovaným podle § 31 pro příslušný druh prohlubování kvalifikace úředníků ve veřejné správě (§ 18 zákona č. 312/2002 Sb).

Termín konání kurzu bude včas uveřejněný, sledujte naše webové stránky.

 

PROXIO Správní delikty

Vážení zákazníci, děkujeme, že jste přijali naše pozvání na Odborné školení Přestupků, které se uskutečnilo ve dnech 13. a 20. června v hotelu Alpin Avion v Praze. Školení bylo věnováno novému zákonu č. 250/2016 Sb., a jeho dopadům do aplikace PROXIO – AGENDIO, se zaměřením na praktickou část práce uživatelů a představení novinek v aplikaci.

Program školení byl následující:

 • Metodika postupu pro přechodné období
 • Vznik nových typů případů
 • Úprava stávajících průvodců pro zaevidování případu a vyřízení věci
 • Nové typy úkonů, typů dokumentů a šablon
 • diskuze

Děkujeme za vaši návštěvu a budeme se těšit s vámi opět na viděnou na dalších akcích.

 

Odborné dny - Přestupky

Marbes consulting se jako člen SPŘ (Společnost pro projektové řízení ČR) účastnil 17. až 18. května 2017 konference Projektový management ve Zlíně.
Konference projektový management 2017 je projekt realizovaný studenty Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně ve spolupráci s profesionály z partnerských organizací.

Tématem 10. ročníku, které podtrhuje jubileum konference, byl číselný protiklad, evokující nejen IT projekty, ale i další komplikované situace, které se mohou v projektech projevit:

 • proaktivní členové týmu a ti, co se vezou (jedničky a nuly v projektovém týmu);
 • podařené i nepodařené startupy;
 • projekty s rozpočtem na rizika a projekty, které rizika ignorují;
 • projekty podporované i zatracované nebo zbytečné;
 • projekty jako zábava nebo projekty, kde se všichni nudí a nutí něco dělat;
 • projekty nadějné a projekty které krachují a proč?!;
 • projekty se skvělými produkty, které se zákazníkovi nakonec vůbec nelíbily;
 • a další a další možnosti…

Děkujeme za vaši návštěvu a těšíme se s vámi opět na shledanou!

 Konference Projektový management 2017