Pomáháme plnit Vaše strategické cíle
v oblasti informačních systémů
Poskytujeme široké spektrum vzdělávacích
programů, eLearningových a odborných kurzů
Vyhovíme Vašim potřebám
v oblasti informačních systémů
Disponujeme zkušeným týmem analytiků,
konzultantů a programátorů

Novinky

Jsme stabilní česká softwarová a konzultační společnost o přibližně 100 zaměstnancích se sídlem v Plzni a pobočkami v Praze a Brně. Vyvíjíme software pro státní správu a samosprávu (agendové systémy, registry, ...) i pro komerční subjekty.

Nabízíme neformální firemní prostředí, volnou pracovní dobu (s možností home office), možnost dalšího vzdělávání, pravidelné firemní snídaně, počítač a mobilní telefon dle vlastního výběru s možností použití pro soukromé účely. Nabízíme další zaměstnanecké benefity, např. delší dovolenou, penzijní připojištění, příspěvky na sportovní aktivity a další.

Studujete informatiku? Chcete se dostat do kontaktu s reálnou prací a vydělat si peníze? Zkuste u nás získat brigádu, absolvovat praxi nebo rovnou s námi pojďte spolupracovat na částečný úvazek. Pošlete nám životopis na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.!

Přestaňte snít a posuňte vaše sny blíže k realitě!

Těšíme se na vás a naši spolupráci.

Vývojový tým Marbes

 

Více o nabízených pracovních pozicích zde.

 

Chceš se stát opravdovým vývojářem?

Společnost Marbes consulting, resp. M2M se stala partnerem největší konference v ČR zaměřená na e-commerce a výkonnostní marketing PERFORMANCE2020 - www.performance2020.cz
 
Konferenci podpoříme naším e-commerce řešením ESBO (E-Shop Back Office) http://www.marbes.cz/specificke-agendy/elektronicky-obchod-eshopy.
 
Proč se účastnit této akce:
  • Přednášky zástupců nejhodnotnějších značek na světě (Google, Facebook). 
  • TOP10 světoví performance marketing influenceři z USA poprvé v ČR. 
  • Špičkoví marketéři v 9 hodinách plných tipů, trendů a inspirace. 
  • Velký prostor pro networking s více než 400 účastníky.
  • Užitečné workshopy zaměřené na praktické využití. 

Společnost Marbes consulting se jako oficiální partner VOŠ a SPŠE Plzeň podílí na výuce studentů především vyšší odborné školy. Studenti u nás mohou absolvovat školní praxi, při které se naučí nejen využívat zajímavé moderní technologie, které při vývoji našich aplikací používáme, ale především se dostanou do kontaktu s prací zkušených konzultantů, analytiků, designerů, databázových specialistů a především vývojářů. Aby byli studenti na praxi a budoucí zaměstnání lépe připraveni, připravili jsme pro ně seminář, při kterém se seznámili s jedním ze základních nástrojů vývojáře současné doby – s GITem.

V rámci běžné výuky náš zkušený lektor Ing. Vojtěch Frič seznámil studenty II. ročníku oboru „Informatika ve firemní praxi“ nejprve teoreticky s nyní nejvyužívanějším verzovacím systémem. Po pochopení důvodů, proč je GIT potřeba využívat a vysvětlení, jak funguje commit, push či merge, si mohli studenti vyzkoušet práci s GITem prakticky pomocí příkazové řádky i ve vývojovém IDE.

Děkujeme VOŠ a SPŠE Plzeň za možnost podílet se na vzdělávání mladých lidí a všem studentům za pozornou účast!

 

Marbes se podílí na výuce studentů VOŠ a SPŠE

Vážení zákaznici a partneři,
s potěšením si vám dovolujeme oznámit, že jsme před malou chvílí na Metodickém portálu spustili novou Odbornou oblast - Ochrana osobních údajů.

Pevně věříme, že spuštění této nové Odborné oblasti učiní Metodický portál pro stávající i nové zákazníky ještě zajímavějším.

Odborná oblast OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ soustřeďuje informace týkající se oblasti ochrany osobních údajů při výkonu činností orgánů územních samospráv. Naleznete zde strukturovaně seřazené informace o aktuální legislativě a informace o projednávání právních předpisů, které se týkají oblasti ochrany osobních údajů z Parlamentu České republiky.
Dále zde naleznete stanoviska ústředních orgánů veřejné správy a metodické informace Ministerstva vnitra, Úřadu pro ochranu osobních údajů případně i krajských úřadů a nebude chybět ani relevantní judikatura soudů.
Druhou část tvoří informační tok, který se týká řešení oblasti ochrany osobních údajů v PROXIO, který je reprezentován především doporučenými metodickými postupy, prezentací častých dotazů, informacemi z řešitelských schůzek. Dále zde lze nalézt informace o novinkách, které jsme distribuovali ve verzích minulých, ale také plánované záležitosti, týkající se odborné oblasti OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ.

Legislativní vymezení:

Zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů

Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (GDPR)

Věříme, že Vás tato oblast zaujme a doporučte nás svým dalším kolegům.

 

V celkovém souhrnu již nyní na Metodickém portálu zpracováváme tyto Odborné oblasti:

Více na Metodické a vzdělávacím portálu www.elogio.cz.

 

Všechny srdečně zdraví,

Vzdělávací centrum MARBES CONSULTING s. r. o.

 

Metodicky-a-vzdelavaci-portal-Elogio.jpg

Vážení zákazníci, partneři a jiní zainteresovaní,
dovolte nám vám oznámit, že právě vyšlo nové číslo našeho firemního magazínu Marbes NEWS s pořadovým číslem 15.

Hlavním tématem tohoto časopisu je řešení Dopravních přestupků z automatizovaných systémů (rychlostní radary, semaforové kamery, ad.)  s provázaností na okolní systémy, Parkovací systémŽádosti o zvláštní užívaní komunikací a s tím spojený Portál občana. Přejeme Vám příjemné čtení!

Vzhledem k tomu, že Marbes NEWS je určen právě vám, budeme velice rádi, pokud se k našemu časopisu vyjádříte a napíšete nám, co byste v takovém časopisu uvítali v dalším vydání. Vaše náměty a názory nám prosím posílejte na emailovou adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Děkujeme.


Marbes NEWS, 15. číslo (duben 2018)