Pomáháme plnit Vaše strategické cíle
v oblasti informačních systémů
Poskytujeme široké spektrum vzdělávacích
programů, eLearningových a odborných kurzů
Vyhovíme Vašim potřebám
v oblasti informačních systémů
Disponujeme zkušeným týmem analytiků,
konzultantů a programátorů

Novinky

Jaký je úřad budoucnosti? Takový, kam už nemusíte chodit, je vám k dispozici přímo doma a bez ohledu na úřední hodiny si zde kdykoliv vyřídíte to, co právě potřebujete. Společnost Marbes consulting představuje řešení “Moje závazky”.

Novinka usnadní a urychlí komunikaci občanů s úředníky, ušetří čas a zefektivní práci, která se obejde bez čekání ve frontách a stresu. Řešení „Moje závazky“ jako nadstavba IS PROXIO dokáže bezpečně poskytnout občanovi právě ty vybrané informace, které potřebuje, aby zaplatil místní poplatky za komunální odpad nebo za psy a zjistil, jaké má předepsané správní poplatky či pokuty. Veškeré své závazky vůči úřadu teď občan může mít pod kontrolou z pohodlí domova, a to ve svém vlastním okně, které se na webové stránce obce otevře pouze jemu.  Systém ho navíc upozorní na termíny splatnosti prostřednictvím SMS nebo emailu. A to nejlepší nakonec: všechny předepsané úhrady může rovnou i zaplatit!

S řešením “Moje závazky” stačí zajít na úřad jen jednou, zaregistrovat se a uzavřít smlouvu se souhlasem zpracování osobních údajů. Totéž může občan zvládnout i prostřednictvím internetu a pošty: pomocí registračního formuláře připraví žádost a v listinné podobě ji zašle na úřad, který registrační údaje zpracuje, ověří v ISZR a vrátí smlouvu zásilkou do vlastních rukou.

A dále už jen elektronicky. Občan spolu se smlouvou získal přihlašovací údaje neboli login (username a heslo), který je evidován v systému pro správu identit EOS. Heslo si každý může prostřednictvím internetu změnit. Na základě poskytnutých registračních údajů je ověřena shoda a aktivován přenos vybraných informací registrovaných agend občana do bezpečné datové části. Výsledek občan uvidí hned druhý den a potom kterýkoli další ve svém počítači. Jakmile otevře webovou stránku obce, stačí zadat login a bez zdlouhavého přihlašování a ověřování identity se mu zobrazí aktuální údaje o jeho závazcích. Přehled nezaplacených částek doplňují informace potřebné k jejich úhradě včetně variabilního symbolu a pro okamžitou platbu je připraven QR kód.

Už žádné složité a zdlouhavé registrace. Komunikace občanů s úřadem může být rychlá, snadná a zároveň bezpečná. Pro více informací pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Moje závazky

Dnes jsme spustili nové prezentační stránky metodického a vzdělávacího portálu Elogio (www.elogio.cz). Zde Vás budeme informovat o novinkách a dalších zajímavostech v oblasti vzdělávání, které Vás tolik zajímají.

Přihlášení do aplikace Elogio provedete vpravo nahoře - kliknutím na tlačítko přihlášení. Po přihlášení se Vám zobrazí portál moje.elogio.cz, jak již ho znáte. Ale již nyní Vám můžeme prozradit, že i samotná aplikace dozná mnohých vylepšení a Vy se tak již brzy můžete těšit na její nové zpracování. 

 

Elogio

Vážení zákazníci a partneři, přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků, zdraví, štěstí, spokojenost a mnoho osobních i pracovních úspěchů v novém roce 2018. Děkujeme za Vaši přízeň, důvěru a těšíme se s Vámi na další spolupráci.

Tým Marbes consulting

PF 2018 Marbes consulting

On-line marketing, sociální a komunitní sítě masově nahrazují běžné propagační a komunikační kanály. Pokud chceme patřit mezi nejlepší, potřebujeme ambiciozního a motivovaného marketéra. 

 

Popis pracovní pozice

 • tvorba a realizace marketingového plánu, virální marketing
 • exekutiva a vyhodnocování on-line kampaní
 • správa a aktualizace firemních webů, účtů sociálních a komunitních sítí, SEO a komunikačních služeb
 • vytěžování internetového prostoru a prace s tržními informacemi, digitální ekonomika
 • organizace webinářů, adresných a vzdělávacích e-aktivit
 • trendy, statistiky a měření využitelnosti on-line prostředků

Požadujeme

 • ochota pracovat flexibilně dle potřeby (vhodné i pro studenty VŠ)
 • samostatnost při práci na zadaných úkolech, schopnost práce v týmu
 • prezentační a komunikační dovednosti
 • znalost AJ na komunikační úrovni

Nabízíme

 • zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti 
 • velmi perspektivní zaměstnání s možností osobního rozvoje a profesního růstu
 • motivující ohodnocení a další benefity
 • moderní pracovní prostředí, mladý kolektiv
 • další vzdělávání, profesní a osobní rozvoj

 

Místo výkonu: Praha, Plzeň
Možnost nástupu: dohodou
Strukturované životopisy zasílejte na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 


Zasláním životopisu souhlasíte, aby společnost MARBES CONSULTING s.r.o. zpracovávala vaše osobní údaje pro účely jednání o uzavření pracovního poměru v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Vážení zákazníci, partneři a jiní zainteresovaní,
dovolte nám vám oznámit, že právě vyšlo nové číslo našeho firemního magazínu Marbes NEWS s pořadovým číslem 14.

Hlavním tématem tohoto časopisu je GDPR, Otevřený úřad a s ním spojený Portál občana. Přejeme Vám příjemné čtení!

Vzhledem k tomu, že Marbes NEWS je určen právě vám, budeme velice rádi, pokud se k našemu časopisu vyjádříte a napíšete nám, co byste v takovém časopisu uvítali v dalším vydání. Vaše náměty a názory nám prosím posílejte na emailovou adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Děkujeme.


Marbes NEWS, 14. číslo (říjen 2017)

Spustili jsme nový informativní web o našem řešení "Otevřený úřad - Portál občana", který si spustíte na portalobcana.marbes.cz. Na webu naleznete veškeré informace o našem řešení. Dozvíte se jakým způsobem Portál občana pracuje, jaké má funkce, jaké služby úřad občanům poskytuje, jaká data občanům zobrazujeme a jaké výhody má naše řešení oproti konkurenčním.

Pro více informací nás kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a domluvte si s námi schůzku.