Pomáháme plnit Vaše strategické cíle
v oblasti informačních systémů
Poskytujeme široké spektrum vzdělávacích
programů, eLearningových a odborných kurzů
Vyhovíme Vašim potřebám
v oblasti informačních systémů
Disponujeme zkušeným týmem analytiků,
konzultantů a programátorů

Zúčastníme se

Můžete se s námi potkat na různých seminářích a konferencích.

Vedení společnosti Marbes consulting se zúčastní slavnostního vyhlášení výsledků soutěže eOSOBNOST eGOVERNMENTU 2017, které se uskuteční v nové budově Národního muzea, Vinohradská 1, Praha 1. Soutěž je zaměřena na hledání osobností, které se nejvýrazněji zasloužily o rozvoj a popularizaci elektronizace veřejné správy v České republice. Jedná se o ocenění osobností státní a veřejné správy, které svojí aktivitou přispěly k realizaci, posunu či propagaci elektronizace veřejné správy ČR v daném roce.

Zajímavostí je , že budou oceňováni pouze konkrétní osoby (nikoli projekty) z řad představitelů úřadu (hejtman, starosta, náměstek, radní...), informatiky (vedoucí odboru informatiky, zaměstnanec odboru informatiky), odborných referentů, pracovníků tiskového nebo propagačního odboru a dalších, kteří měli s realizací daného projektu elektronizace veřejné správy nějakou souvislost. Oceňován bude zejména jejich aktivní přístup k elektronizaci veřejné správy jako např.: technická realizace konkrétního projektu, prosazení realizace určitého projektu, návrh zákona či vyhlášky, které usnadňují či prosazují elektronizaci VS a propagace elektronizace VS. Proto neváhejte a nominujte některého ze svých kolegů, nadřízených či představitelů úřadu do jedné z následujících kategorií:

eOSOBNOST centrálních úřadů/institucí

eOSOBNOST krajů

eOSOBNOST měst (MČ)

eOSOBNOST obcí

eOSOBNOST za celkový přínos

 

Těšíme se s Vámi na viděnou v Praze při slavnostním vyhlášení eOsobností!

 

Více informací na webových stránkách Egovernment.

 

eOSOBNOST-2016.jpg

Společnost Marbes consulting je již tradičním účastníkem konference Internet ve státní správě a samosprávě. Nejinak tomu bude i v letošním roce, kdy se ve dnech 3. a 4. dubna v kongresovém centru Aldis v Hradci Králové uskuteční jubilejní 20. ročník této renomované mezinárodní konference, která je zaměřena na reformu veřejné správy, rozvoj egovernmentu a informatizaci společnosti.

Po oba dny Vám bude k dispozici náš obchodní tým Marbesu připravený odpovídat nejen na Vaše otázky k našim řešení (Životní prostředí, Identitní systém, Portál občana, aj.) a aplikacím (POLIXIS, HelpDesk, MAPIIO, aj.), ale také vnímat Vaše podněty a nápady k dalšímu rozvoji řešení PROXIO. 

V Hradci Králové na shledanou!

 

Za tým Marbes

Ing. David Vychron
Marketing manager
MARBES CONSULTING s. r. o.

 

Více o konferenci se dozvíte na stránkách ISSS.

 

Marbes-stanek-ISSS-2016.jpg

Marbes consulting se jako Stříbrný partner zúčastní semináře Rok informatiky, který se bude konat ve dnech 7. až 9. června 2017 ve Šternberku.

Marbes consulting se zúčastní jako Partner pravidelné podzimní konference e-government 20:10 aneb žijem si jak na zámku, ať to trvá věčně, která se uskuteční ve dnech 4. až 6. září 2016 v Mikulově.